První zápas ve Zruči nad Sázavou nabídl zajímavé emoce na palubovce a také urputný výkon Helasu, díky němuž Brněnští dlouho sahali po senzačním výsledku. Nakonec ve druhé půli jejich obrana povolila a Benago zvítězilo 5:0.

David Cupák (kapitán RK Helas Brno): „Chceme doma zvítězit. Nečeká nás nic lehkého, ale můžeme se odpíchnout od prvního poločasu ve Zruči, kde jsme byli vyrovnaným soupeřem. Musíme začít proměňovat šance, a ještě víc zvýšit agresivitu na vlastní polovině. Benagu nedáme nic zadarmo. K dispozici už bude i Ivan Lacko.“

Beni Simitči (trenér Benaga Zruč n. S.): „Novinky v herním stylu, které jsem zavedl na play off, fungovali jen na osmdesát procent díky tomu, že to byl první zápas. Ale i to na Helas stačilo. Pokud chceme pomýšlet na největší úspěch, tak nám musí fungovat obrana, a ta nám fungovala dokonce s čistým kontem. V úterý už budu moct využít i zdravotně indisponovaného Marcela Rodka. Od Helasu nečekám nic zvláštního než v prvním zápase, totální defenzivu, ještě tvrdší hru na tělo, ještě více provokací a hodně faulů. My jsme ale na toto všechno připraveni, máme lepší tým, zkušený tým a konečně i kluky, kteří umí „rozdávat“ lokty. Nikdo nemá příkaz se šetřit, naopak budou muset hrát na krev, protože karty už mě nezajímají, mám široký kádr, a jestli v nějakém dalším zápase mi někdo bude chybět, tak mi to už vůbec nevadí! Jedeme pro druhé vítězství. V pátek chceme před televizními kamerami ukončit tuto sérii.“

FC Benago Zruč nad Sázavou – Rádio Krokodýl Helas Brno (úterý 20:30, SH Vodova, živě CHANCE.cz)

Další aktuality

Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty!
Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty! 21.06.2017

První zajímavou posilu pražské Sparty na palubovce nenajdete. Po několika očekávaných přesunech na trase Benago - Sparta přichází opravdu zajímavá informace.

Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera
Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera 20.06.2017

Smlouva se společností CHANCE a.s. vypršela, a tak nejvyšší futsalová soutěž momentálně nemá generálního partnera. Prodloužení smlouvy na základě provázanosti FAČR s konkurenční Fortunou pochopitelně nebylo možné. V tuto chvíli však probíhají jednání. Pokud se do nich chcete se svou společností zapojit i vy, máte možnost.

Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu!
Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu! 16.06.2017

Další posila přichází do kádru plzeňského Interobalu. S týmem začne přípravu Jan Křemen, mládežnický reprezentant, který v minulé sezóně oblékal dres pražské Sparty.