Loni se oba celky utkaly také ve čtvrtfinále. Lépe postavená po základní části byla Slavia, která vyhrála sérii 3:1 na zápasy, ale čtvrtfinálový zápas v Plzni prohrála vysoko 2:10.

V letošní základní části se lépe vedlo sešívaným. Ti nejprve remizovali v Plzni 2:2 a v posledním kole vyhráli doma 7:4. Podaří se Interobalu poprvé v sezoně Slavii porazit?

Petr Kučera (trenér SK Interobal Plzeň): „Začíná to, na co jsme se od srpna připravovali. Poslední dva týdny jsme se poctivě připravovali a k tomu nám byl velmi prospěšný poslední zápas v Edenu. Mohli jsme se zaměřit na naše chyby a také na silné herní situace Slavie. Hrozně se těším až to všechno začne, pokud by se nám povedlo postoupit do semifinále, tak by to byl historický úspěch klubu. Slavia je obrovsky silná, má spoustu reprezentantů, ale věřím v naše odhodlání a velkou diváckou kulisu, která nás požene za prvním vítězstvím. Pro celou sérii je první zápas velmi důležitý a domácí prostředí může být v této vyrovnané sérii tím pomyslným jazýčkem na vahách.“

Martin Brychta (trenér SK Slavia Praha): „Už aby to začalo, reprezentační pauza se zdála pěkně dlouhá, už potřebujeme zase hrát a jít zápas do zápasu. Chceme v duelu s Plzní uspět, i když víme, že se na nás soupeř dobře připraví, a že nás čeká neúprosný boj o každý metr palubovky. Pokud se nestane něco nečekaného, tak bychom měli jít do prvního zápasu v kompletním složení, to je určitě velice dobrá zpráva.“

SK Interobal Plzeň – SK Slavia Praha (pondělí 19:00, SH Lokomotiva, živě na CHANCE.cz)

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou
Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou 23.11.2017

Futsalisté Chrudimi hostí v pátek od 20 hodin doma Litoměřice. Mohl to být celkem normální zápas, jenže Gardenline přivedl do týmu ex-chrudimského Radima Zárubu, který si odbyde premiéru v zeleném dresu právě v 11. kole 1. FUTSAL ligy. Zápas můžete sledovat živě na Tipsport.cz!

Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem
Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem 23.11.2017

1. FUTSAL liga má v pátek na programu poslední kolo první části sezony. Olympik v něm přivítá doma od 20 hodin Třinec, se kterým se bude prát o záchranu v nejvyšší soutěži.

Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem
Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem 23.11.2017

V 11. kole 1. FUTSAL ligy zajíždí Nejzbach do Ostravy, kde se v pátek utká s Jeseníkem. Gamaspol letos poprvé okouší chuť nejvyšší soutěže. Momentálně se nachází na devátém místě s pěti body. Nejzbach se zatím drží na čtvrtém místě s osmnácti body. Utkání začíná ve 20 hodin.