Loni se oba celky utkaly také ve čtvrtfinále. Lépe postavená po základní části byla Slavia, která vyhrála sérii 3:1 na zápasy, ale čtvrtfinálový zápas v Plzni prohrála vysoko 2:10.

V letošní základní části se lépe vedlo sešívaným. Ti nejprve remizovali v Plzni 2:2 a v posledním kole vyhráli doma 7:4. Podaří se Interobalu poprvé v sezoně Slavii porazit?

Petr Kučera (trenér SK Interobal Plzeň): „Začíná to, na co jsme se od srpna připravovali. Poslední dva týdny jsme se poctivě připravovali a k tomu nám byl velmi prospěšný poslední zápas v Edenu. Mohli jsme se zaměřit na naše chyby a také na silné herní situace Slavie. Hrozně se těším až to všechno začne, pokud by se nám povedlo postoupit do semifinále, tak by to byl historický úspěch klubu. Slavia je obrovsky silná, má spoustu reprezentantů, ale věřím v naše odhodlání a velkou diváckou kulisu, která nás požene za prvním vítězstvím. Pro celou sérii je první zápas velmi důležitý a domácí prostředí může být v této vyrovnané sérii tím pomyslným jazýčkem na vahách.“

Martin Brychta (trenér SK Slavia Praha): „Už aby to začalo, reprezentační pauza se zdála pěkně dlouhá, už potřebujeme zase hrát a jít zápas do zápasu. Chceme v duelu s Plzní uspět, i když víme, že se na nás soupeř dobře připraví, a že nás čeká neúprosný boj o každý metr palubovky. Pokud se nestane něco nečekaného, tak bychom měli jít do prvního zápasu v kompletním složení, to je určitě velice dobrá zpráva.“

SK Interobal Plzeň – SK Slavia Praha (pondělí 19:00, SH Lokomotiva, živě na CHANCE.cz)

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty!
Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty! 21.06.2017

První zajímavou posilu pražské Sparty na palubovce nenajdete. Po několika očekávaných přesunech na trase Benago - Sparta přichází opravdu zajímavá informace.

Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera
Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera 20.06.2017

Smlouva se společností CHANCE a.s. vypršela, a tak nejvyšší futsalová soutěž momentálně nemá generálního partnera. Prodloužení smlouvy na základě provázanosti FAČR s konkurenční Fortunou pochopitelně nebylo možné. V tuto chvíli však probíhají jednání. Pokud se do nich chcete se svou společností zapojit i vy, máte možnost.

Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu!
Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu! 16.06.2017

Další posila přichází do kádru plzeňského Interobalu. S týmem začne přípravu Jan Křemen, mládežnický reprezentant, který v minulé sezóně oblékal dres pražské Sparty.