Davide, jak se těšíte na další play off?

Těším se moc, i když opět narazíme na Benago, na které se nám zrovna nedaří. Budeme se snažit Benagu to co nejvíce znepříjemnit.

Jak vidíte své šance proti Benagu?

Bude to velmi těžké. Nikdo nečeká, že postoupíme. Třikrát Benago neporazíme, ale sebrat Benagu zápas nebo dva, by se nám mohlo podařit. Na kvalifikaci v Kazachstánu jsem klukům z Chrudimi říkal, že se potkáme v semifinále. (smích)

Za poslední roky jste s Benagem bodovali jen jednou. Může to hrát roli nebo to z hlavy vymažete?

Na tohle vůbec nemyslíme. Navíc málo kluků si tu remízu pamatuje a v týmu Benaga je to podobně. Do série jdeme s tím, že nemáme co ztratit.

Kde má podle vás soupeř slabiny?

Benagu se příliš nechce vracet, takže šance je tu určitě z brejků. Díval jsem se na videa, že dostávají hodně branek i z rohů. Navíc jsem slyšel, že Sidnei už byl na letišti a měl odletět. Takže rozpoložení v kabině Benaga taky nebude úplně idylické.

Soupeř narážel na to, že máte v týmu hráče, kteří hrají fotbal v Rakousku, a ne vždy jste kompletní. Co byste mu vzkázal?

Vzkázal bych mu, že má pravdu. Už teď vím, že v pátek na televizní utkání máme v Rakousku zápas. Navíc hraje i Lacko, Outrata a myslím, že i Kuba Lidmila. Bohužel, je to tak.

Co musíte udělat proto, abyste postoupili?

Musí se sejít více věcí na jednou - forma hráčů, trocha toho štěstí a hlavně přístup s pokorou a respektem k Benagu. Každý zápas začíná od stavu nula-nula. Nemáme co ztratit.

Další aktuality

Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou
Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou 23.11.2017

Futsalisté Chrudimi hostí v pátek od 20 hodin doma Litoměřice. Mohl to být celkem normální zápas, jenže Gardenline přivedl do týmu ex-chrudimského Radima Zárubu, který si odbyde premiéru v zeleném dresu právě v 11. kole 1. FUTSAL ligy. Zápas můžete sledovat živě na Tipsport.cz!

Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem
Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem 23.11.2017

1. FUTSAL liga má v pátek na programu poslední kolo první části sezony. Olympik v něm přivítá doma od 20 hodin Třinec, se kterým se bude prát o záchranu v nejvyšší soutěži.

Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem
Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem 23.11.2017

V 11. kole 1. FUTSAL ligy zajíždí Nejzbach do Ostravy, kde se v pátek utká s Jeseníkem. Gamaspol letos poprvé okouší chuť nejvyšší soutěže. Momentálně se nachází na devátém místě s pěti body. Nejzbach se zatím drží na čtvrtém místě s osmnácti body. Utkání začíná ve 20 hodin.