Davide, jak se těšíte na další play off?

Těším se moc, i když opět narazíme na Benago, na které se nám zrovna nedaří. Budeme se snažit Benagu to co nejvíce znepříjemnit.

Jak vidíte své šance proti Benagu?

Bude to velmi těžké. Nikdo nečeká, že postoupíme. Třikrát Benago neporazíme, ale sebrat Benagu zápas nebo dva, by se nám mohlo podařit. Na kvalifikaci v Kazachstánu jsem klukům z Chrudimi říkal, že se potkáme v semifinále. (smích)

Za poslední roky jste s Benagem bodovali jen jednou. Může to hrát roli nebo to z hlavy vymažete?

Na tohle vůbec nemyslíme. Navíc málo kluků si tu remízu pamatuje a v týmu Benaga je to podobně. Do série jdeme s tím, že nemáme co ztratit.

Kde má podle vás soupeř slabiny?

Benagu se příliš nechce vracet, takže šance je tu určitě z brejků. Díval jsem se na videa, že dostávají hodně branek i z rohů. Navíc jsem slyšel, že Sidnei už byl na letišti a měl odletět. Takže rozpoložení v kabině Benaga taky nebude úplně idylické.

Soupeř narážel na to, že máte v týmu hráče, kteří hrají fotbal v Rakousku, a ne vždy jste kompletní. Co byste mu vzkázal?

Vzkázal bych mu, že má pravdu. Už teď vím, že v pátek na televizní utkání máme v Rakousku zápas. Navíc hraje i Lacko, Outrata a myslím, že i Kuba Lidmila. Bohužel, je to tak.

Co musíte udělat proto, abyste postoupili?

Musí se sejít více věcí na jednou - forma hráčů, trocha toho štěstí a hlavně přístup s pokorou a respektem k Benagu. Každý zápas začíná od stavu nula-nula. Nemáme co ztratit.

Další aktuality

Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty!
Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty! 21.06.2017

První zajímavou posilu pražské Sparty na palubovce nenajdete. Po několika očekávaných přesunech na trase Benago - Sparta přichází opravdu zajímavá informace.

Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera
Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera 20.06.2017

Smlouva se společností CHANCE a.s. vypršela, a tak nejvyšší futsalová soutěž momentálně nemá generálního partnera. Prodloužení smlouvy na základě provázanosti FAČR s konkurenční Fortunou pochopitelně nebylo možné. V tuto chvíli však probíhají jednání. Pokud se do nich chcete se svou společností zapojit i vy, máte možnost.

Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu!
Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu! 16.06.2017

Další posila přichází do kádru plzeňského Interobalu. S týmem začne přípravu Jan Křemen, mládežnický reprezentant, který v minulé sezóně oblékal dres pražské Sparty.