Fanoušci vás na našem webu zvolili nejlepším hráčem za měsíc leden. Náš tým v něm ale získal pouze jeden bod za remízu v Litoměřicích, jak ty osobně hodnotíš ze svého pohledu první měsíc v tomto roce?

Prvně bych chtěl poděkovat fanouškům, je strašně milé, ze naši fanoušci sledují náš web a zúčastňují se anket. Pro mě osobně je to překvapení, neboť jak říkáš uhráli jsme bod na půdě silných Litoměřic, a moc se nám leden tedy nepovedl! Tudíž vybrat nejlepšího hráče musel být pro naše fanoušky oříšek.

Jak bys zhodnotil jako kapitán týmu dosavadní působení klubu v letošní sezóně? Už teď máme na kontě nejvíce bodů v historii klubu, přesto máme k záchraně ještě docela daleko.

Dosavadní hodnocení je aktuálně na tenké futsalové hraně! Jelikož pro nás je nejdůležitější se udržet v 1. Chance lize, pokud se nám toto podaří bude to obrovský úspěch pro hráče, klub, fanoušky i město! Pokud se záchrana nepodaří bude to naopak velké zklamání. Podařilo se vedení klubu zajistit dostatečné podmínky pro fungování v první lize, tudíž pro nás teď nehraje žádnou roli, zdali teď máme nejvíc bodu v historii, záchranu ještě nemáme, body tudíž i nadále potřebujeme!

Před sebou máme poslední dvě kola, myslíš, že jde o dvě nejdůležitější kola v naší historii?

Ano, myslím si, že ano. Nežijeme v minulosti, je tady sezóna 2016/2017 a my máme na vlastních futsalkách největší úspěch klubu. Ligu musíme udržet.

Další aktuality

Bod s Litoměřicemi může být na konci důležitý, řekl Patrik Plhák
Bod s Litoměřicemi může být na konci důležitý, řekl Patrik Plhák 31.10.2017

V pátečním 7. kole 1. FUTSAL ligy dokázal Jeseník překvapivě remizovat s Litoměřicemi. V utkání byl velmi výraznou postavou kapitán domácích Patrik Plhák…

Tajně doufáme v play off, prozradil teplický Jan Kalina
Tajně doufáme v play off, prozradil teplický Jan Kalina 30.10.2017

Devětatřicetiletý futsalový brankář Jan Kalina ukázal, že je po návratu do nejvyšší soutěže stále platným hráčem. Svůj tým na palubovce Chrudimi uchránil před větším debaklem.

Michal Salák si angažmá v Německu pochvaluje
Michal Salák si angažmá v Německu pochvaluje 16.10.2017

Na zápase s Litoměřicemi se v lovosické hale objevil také bývalý útočník Slavie Michal Salák, který v loňské sezoně pomohl ke stříbrným medailím. Po skončení sezony zamířil do Německa, do týmu Vicemistra německé futsalové ligy. Tam si zatím svoje nové angažmá pochvaluje.