Fanoušci vás na našem webu zvolili nejlepším hráčem za měsíc leden. Náš tým v něm ale získal pouze jeden bod za remízu v Litoměřicích, jak ty osobně hodnotíš ze svého pohledu první měsíc v tomto roce?

Prvně bych chtěl poděkovat fanouškům, je strašně milé, ze naši fanoušci sledují náš web a zúčastňují se anket. Pro mě osobně je to překvapení, neboť jak říkáš uhráli jsme bod na půdě silných Litoměřic, a moc se nám leden tedy nepovedl! Tudíž vybrat nejlepšího hráče musel být pro naše fanoušky oříšek.

Jak bys zhodnotil jako kapitán týmu dosavadní působení klubu v letošní sezóně? Už teď máme na kontě nejvíce bodů v historii klubu, přesto máme k záchraně ještě docela daleko.

Dosavadní hodnocení je aktuálně na tenké futsalové hraně! Jelikož pro nás je nejdůležitější se udržet v 1. Chance lize, pokud se nám toto podaří bude to obrovský úspěch pro hráče, klub, fanoušky i město! Pokud se záchrana nepodaří bude to naopak velké zklamání. Podařilo se vedení klubu zajistit dostatečné podmínky pro fungování v první lize, tudíž pro nás teď nehraje žádnou roli, zdali teď máme nejvíc bodu v historii, záchranu ještě nemáme, body tudíž i nadále potřebujeme!

Před sebou máme poslední dvě kola, myslíš, že jde o dvě nejdůležitější kola v naší historii?

Ano, myslím si, že ano. Nežijeme v minulosti, je tady sezóna 2016/2017 a my máme na vlastních futsalkách největší úspěch klubu. Ligu musíme udržet.

Další aktuality

Chci ukázat, že na to mám, říká novic v národním týmu Michal Štrajt
Chci ukázat, že na to mám, říká novic v národním týmu Michal Štrajt 19.06.2017

Futsalová reprezentace vyráží v pondělí na turnaj do Číny. Třenér Neumann nominoval i jednoho nováčka, kterým se hráč Interobalu Plzeň Michal Štrajt.

Zápas je prioritně kvůli projektu Futsal za život, zdůraznil Tomáš Neumann
Zápas je prioritně kvůli projektu Futsal za život, zdůraznil Tomáš Neumann 09.06.2017

Trenér české futsalové reprezentace Tomáš Neumann byl jedním ze strůjců myšlenky odehrát futsalový zápas mezi jeho a fotbalovou reprezentací. Pondělní unikátní utkání v Chomutově, které nemá ve světe obdoby pomůže projektu Futsal za život.

David Cupák: Do Chomutova se těším. Chci Vláďovi pomoct
David Cupák: Do Chomutova se těším. Chci Vláďovi pomoct 08.06.2017

Opora české futsalové reprezentace a kapitán RK Helas Brno David Cupák nebude chybět na pondělním charitativním futsalovém zápase v Chomutově. Zápas české futsalové reprezentace proti fotbalové reprezentaci začne ve sportovní hale v 18.30 hodin. Akce se koná na podporu projektu Futsal za život.