Jeden zápas odvysílá Česká Televize ze čtvrtfinále a jeden ze semifinále. Domluvené jsou také všechny finálové bitvy, i kdyby došlo na pátý rozhodující duel. Podívejte se na termín zatím pěti televizních zápasů.

Ze semifinále a čtvrtfinále bude také jedno utkání vysílat živě na internetu Komise futsalu. O jaké zápasy půjde a jak bude celý přenos vypadat, vás budeme včas informovat.

Play off CHANCE futsal ligy na ČT Sport

Čtvrtfinále: 21. dubna od 18.05 hodin
Semifinále: 1. května od 20.20 hodin
Finále I.: 19. května od 17.10 hodin
Finále II.: 22. května od 17.10 hodin
Finále III.: 25. května od 18.35 hodin

Další aktuality

Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty!
Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty! 21.06.2017

První zajímavou posilu pražské Sparty na palubovce nenajdete. Po několika očekávaných přesunech na trase Benago - Sparta přichází opravdu zajímavá informace.

Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera
Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera 20.06.2017

Smlouva se společností CHANCE a.s. vypršela, a tak nejvyšší futsalová soutěž momentálně nemá generálního partnera. Prodloužení smlouvy na základě provázanosti FAČR s konkurenční Fortunou pochopitelně nebylo možné. V tuto chvíli však probíhají jednání. Pokud se do nich chcete se svou společností zapojit i vy, máte možnost.

Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu!
Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu! 16.06.2017

Další posila přichází do kádru plzeňského Interobalu. S týmem začne přípravu Jan Křemen, mládežnický reprezentant, který v minulé sezóně oblékal dres pražské Sparty.