Jeden zápas odvysílá Česká Televize ze čtvrtfinále a jeden ze semifinále. Domluvené jsou také všechny finálové bitvy, i kdyby došlo na pátý rozhodující duel. Podívejte se na termín zatím pěti televizních zápasů.

Ze semifinále a čtvrtfinále bude také jedno utkání vysílat živě na internetu Komise futsalu. O jaké zápasy půjde a jak bude celý přenos vypadat, vás budeme včas informovat.

Play off CHANCE futsal ligy na ČT Sport

Čtvrtfinále: 21. dubna od 18.05 hodin
Semifinále: 1. května od 20.20 hodin
Finále I.: 19. května od 17.10 hodin
Finále II.: 22. května od 17.10 hodin
Finále III.: 25. května od 18.35 hodin

Další aktuality

Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou
Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou 23.11.2017

Futsalisté Chrudimi hostí v pátek od 20 hodin doma Litoměřice. Mohl to být celkem normální zápas, jenže Gardenline přivedl do týmu ex-chrudimského Radima Zárubu, který si odbyde premiéru v zeleném dresu právě v 11. kole 1. FUTSAL ligy. Zápas můžete sledovat živě na Tipsport.cz!

Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem
Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem 23.11.2017

1. FUTSAL liga má v pátek na programu poslední kolo první části sezony. Olympik v něm přivítá doma od 20 hodin Třinec, se kterým se bude prát o záchranu v nejvyšší soutěži.

Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem
Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem 23.11.2017

V 11. kole 1. FUTSAL ligy zajíždí Nejzbach do Ostravy, kde se v pátek utká s Jeseníkem. Gamaspol letos poprvé okouší chuť nejvyšší soutěže. Momentálně se nachází na devátém místě s pěti body. Nejzbach se zatím drží na čtvrtém místě s osmnácti body. Utkání začíná ve 20 hodin.