Přitom slávisté zahájili zápas parádně. Už ve druhé minutě otevřel skóre ex-chrudimský Záruba. V 5. minutě rozveselil domácí fanoušky druhým gólem Hrdina – 2:0. Jenže druhá desetiminutovka patřila Chrudimi. Nejprve Slováček dvěma rychlými góly srovnal na 2:2 a dílo obratu dokonal hostující kapitán Rešetár – 2:3. Těsně před přestávkou pak rozjel svůj hattrickový večer, který dokonal dalšími dvěma trefami po přestávce – 2:6.

Martin Brychta (trenér Slavie): „Povedl se nám začátek, šli jsme rychle do dvougólového vedení. Je jenom škoda, že jsme tento vývoj neudrželi déle, alespoň do konce prvního poločasu. Přišla pasáž, kterou jsme zkazili a Chrudim toho využila. Proti takovému soupeři je třeba mít stoprocentní soustředění po celou dobu u každého hráče, to se nám bohužel nepodařilo. Pak jsme v druhém poločase hráli dlouhou dobu pod tlakem pěti faulů, které jsme nasbírali úplně zbytečně. Ondra Vahala v týdnu netrénoval, proto jsme se rozhodli nasadit brankáře Radima Garčára, měl výborné a slabší momenty, ale celkově ho musím za jeho výkon pochválit.“

Felipe Conde (trenér Chrudimi): „Začali jsme dobře, ale udělali jsme v úvodu dvě, nebo tři chyby. Slavia hrála v té době dobře a dvakrát skórovala. Pak jsme začali lépe bránit a hra se vyrovnala. S postupem času jsme se zlepšili, vypracovali si šance a dostali zápas pod kontrolu. Jsem spokojený s výsledkem, protože jsme hráli proti silnému soupeři. Naše motivace do posledních zápasů? Připravujeme se na play off, tento týden jsme trénovali osmkrát nebo devětkrát. Je to důležité, abychom do play off šli v dostatečné formě a sebevědomě.“

SK Slavia Praha – FK ERA-PACK Chrudim 2:6 (2:4)

Statistiky

Další aktuality

Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty!
Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty! 21.06.2017

První zajímavou posilu pražské Sparty na palubovce nenajdete. Po několika očekávaných přesunech na trase Benago - Sparta přichází opravdu zajímavá informace.

Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera
Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera 20.06.2017

Smlouva se společností CHANCE a.s. vypršela, a tak nejvyšší futsalová soutěž momentálně nemá generálního partnera. Prodloužení smlouvy na základě provázanosti FAČR s konkurenční Fortunou pochopitelně nebylo možné. V tuto chvíli však probíhají jednání. Pokud se do nich chcete se svou společností zapojit i vy, máte možnost.

Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu!
Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu! 16.06.2017

Další posila přichází do kádru plzeňského Interobalu. S týmem začne přípravu Jan Křemen, mládežnický reprezentant, který v minulé sezóně oblékal dres pražské Sparty.