Na první gól zápas se čekalo až do 28. minuty, kdy skóroval hostující Havrda. Pak však hosté dostali červenou kartu, ale dokázali skórovat i v oslabení. Nicméně i Třinec využil přesilovku a Blahut svým druhým gólem dokonce srovnal na 2:2. Jenže minutu před koncem rozhodl českolipský Bialek.

Andrea Bucciol (trenér SKP Ocel Třinec): „Je obrovská škoda, že jsme tento zápas prohráli. Ale když neustále budeme dělat takové chyby, které nedělají ani amatéři v městské lize, tak nemůžeme vyhrávat. Když k tomu připočítáme neproměněné šance, není se o čem bavit. První poločas byl vyrovnaný, oba týmy měly nějaké šance, ale bez proměnění. Druhý poločas už pro nás byl složitý, jako první jsme inkasovali a museli jsme dobývat ještě urputnější obranu hostů. Nemůžu pochopit, jak můžeme inkasovat třetí branku hned poté, co dokážeme srovnat, nemůžu to pochopit. Musíme pracovat dále, ve hře je ještě šest bodů a my se je pokusíme všechny získat. Gratuluji České Lípě, byla neskutečně efektivní a má důležité tři body.“

Karel Kruliš (trenér Démonů Česká Lípa): „Dnešní zapas nám ukázal, že jdeme dobrou cestou, i když někteří hlásají, jak nejsme moc futsalový tým, tak jsme jim ukázali, že jsme jak futsalový, tak krutě bojovný tým. Zápas byl od začátku hodně opatrný a do poločasu se urodilo jen málo brankových příležitostí. Do kabin se šlo za stavu nula-nula, po přestávce to vypadalo, že obraz hry bude stejný, jenže to přestalo ve dvacáté deváté minutě, kdy se nám povedlo vstřelit vedoucí branku. Potom jsme byly v obrovské psychické výhodě, i když jsme věděli, že to bude krutých jedenáct minut, ale dějiny zapasu se lámaly, když za záchranou brzdu zatáhl Bažant a uviděl červenou kartu, což bylo velice zlé, ale měli jsme čas si říci, jak to budeme v oslabení hrát. Při napadání se utrhl Šafář a skóroval podruhé, pak jsme opět stoupli do bloku, ale dostali jsme na jedna-dva, a po této brance jsme mohli opět do plného počtu hráčů. Pak přišla chyba našeho postavení a Třinec trestal podruhé. To byla hodně krutá sprcha, proto jsem si vzal oddechový čas, abychom se zklidnili, a to přineslo své ovoce v podobě skvěle sehrané akce. Dali jsme rozhodující gól, který znamenal naše vítězství. Celý tým předvedl obrovskou chuť a dal do zápasu vše. Chci týmu poděkovat za předvedený výkon.“

SKP Ocel Třinec – Démoni Česká Lípa 2:3 (0:0)

Statistiky

Další aktuality

Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou
Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou 23.11.2017

Futsalisté Chrudimi hostí v pátek od 20 hodin doma Litoměřice. Mohl to být celkem normální zápas, jenže Gardenline přivedl do týmu ex-chrudimského Radima Zárubu, který si odbyde premiéru v zeleném dresu právě v 11. kole 1. FUTSAL ligy. Zápas můžete sledovat živě na Tipsport.cz!

Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem
Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem 23.11.2017

1. FUTSAL liga má v pátek na programu poslední kolo první části sezony. Olympik v něm přivítá doma od 20 hodin Třinec, se kterým se bude prát o záchranu v nejvyšší soutěži.

Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem
Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem 23.11.2017

V 11. kole 1. FUTSAL ligy zajíždí Nejzbach do Ostravy, kde se v pátek utká s Jeseníkem. Gamaspol letos poprvé okouší chuť nejvyšší soutěže. Momentálně se nachází na devátém místě s pěti body. Nejzbach se zatím drží na čtvrtém místě s osmnácti body. Utkání začíná ve 20 hodin.