Slávisté jsou v tabulce momentálně na hraně play off. Patří jim sedmá příčka se ziskem dvaceti šesti bodů. Chrudim přijede do Edenu s mnohem větším klidem. Je neohroženě na prvním místě s jednapadesáti body. Bude také zajímavé sledovat, jak si povede domácí Záruba proti Chrudimi, ze které do Prahy před měsícem přišel.

První vzájemný zápas tohoto ročníku vyzněl jednoznačně pro ERA-PACK, který doma porazil Slavii vysoko 7:2!

Martin Brychta (trenér SK Slavia Praha): „Doufám, že navážeme na zlepšené výkony z posledních zápasů, budeme rádi, když se k nám už také otočí štěstí v koncovce. Počítám s tím, že budeme makat od první do poslední vteřiny. Nastoupíme v nejsilnější sestavě a uděláme všechno proto, abychom dosáhli co nejlepšího výsledku. Vůči Chrudimi máme respekt, ale kdyby se nám intenzivnější práci v tréninku podařilo zúročit už v neděli, bylo by to nádherné. Pozvali jsme fotbalové fanoušky, kéž by kus euforie z Edenu přinesli s sebou i k nám do haly, všechny je zvu, budeme je potřebovat víc než kdy jindy.“

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Na Slavii nás čeká náročné utkání, soupeř má řadu zajímavých hráčů. V minulých dnech jsme tvrdě pracovali na zlepšení naší hry a podobný zápas pro nás bude důležitou prověrkou. Sílu protivníka respektujeme, do Prahy si ale pojedeme pro vítězství.“

SK Slavia Praha – FK ERA-PACK Chrudim (neděle 19:30, SH Eden)

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty!
Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty! 21.06.2017

První zajímavou posilu pražské Sparty na palubovce nenajdete. Po několika očekávaných přesunech na trase Benago - Sparta přichází opravdu zajímavá informace.

Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera
Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera 20.06.2017

Smlouva se společností CHANCE a.s. vypršela, a tak nejvyšší futsalová soutěž momentálně nemá generálního partnera. Prodloužení smlouvy na základě provázanosti FAČR s konkurenční Fortunou pochopitelně nebylo možné. V tuto chvíli však probíhají jednání. Pokud se do nich chcete se svou společností zapojit i vy, máte možnost.

Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu!
Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu! 16.06.2017

Další posila přichází do kádru plzeňského Interobalu. S týmem začne přípravu Jan Křemen, mládežnický reprezentant, který v minulé sezóně oblékal dres pražské Sparty.