Slávisté jsou v tabulce momentálně na hraně play off. Patří jim sedmá příčka se ziskem dvaceti šesti bodů. Chrudim přijede do Edenu s mnohem větším klidem. Je neohroženě na prvním místě s jednapadesáti body. Bude také zajímavé sledovat, jak si povede domácí Záruba proti Chrudimi, ze které do Prahy před měsícem přišel.

První vzájemný zápas tohoto ročníku vyzněl jednoznačně pro ERA-PACK, který doma porazil Slavii vysoko 7:2!

Martin Brychta (trenér SK Slavia Praha): „Doufám, že navážeme na zlepšené výkony z posledních zápasů, budeme rádi, když se k nám už také otočí štěstí v koncovce. Počítám s tím, že budeme makat od první do poslední vteřiny. Nastoupíme v nejsilnější sestavě a uděláme všechno proto, abychom dosáhli co nejlepšího výsledku. Vůči Chrudimi máme respekt, ale kdyby se nám intenzivnější práci v tréninku podařilo zúročit už v neděli, bylo by to nádherné. Pozvali jsme fotbalové fanoušky, kéž by kus euforie z Edenu přinesli s sebou i k nám do haly, všechny je zvu, budeme je potřebovat víc než kdy jindy.“

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Na Slavii nás čeká náročné utkání, soupeř má řadu zajímavých hráčů. V minulých dnech jsme tvrdě pracovali na zlepšení naší hry a podobný zápas pro nás bude důležitou prověrkou. Sílu protivníka respektujeme, do Prahy si ale pojedeme pro vítězství.“

SK Slavia Praha – FK ERA-PACK Chrudim (neděle 19:30, SH Eden)

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou
Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou 23.11.2017

Futsalisté Chrudimi hostí v pátek od 20 hodin doma Litoměřice. Mohl to být celkem normální zápas, jenže Gardenline přivedl do týmu ex-chrudimského Radima Zárubu, který si odbyde premiéru v zeleném dresu právě v 11. kole 1. FUTSAL ligy. Zápas můžete sledovat živě na Tipsport.cz!

Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem
Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem 23.11.2017

1. FUTSAL liga má v pátek na programu poslední kolo první části sezony. Olympik v něm přivítá doma od 20 hodin Třinec, se kterým se bude prát o záchranu v nejvyšší soutěži.

Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem
Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem 23.11.2017

V 11. kole 1. FUTSAL ligy zajíždí Nejzbach do Ostravy, kde se v pátek utká s Jeseníkem. Gamaspol letos poprvé okouší chuť nejvyšší soutěže. Momentálně se nachází na devátém místě s pěti body. Nejzbach se zatím drží na čtvrtém místě s osmnácti body. Utkání začíná ve 20 hodin.