V utkání půjde o třetí místo. Sparta je s devětadvaceti body čtvrtá. Plzeň je o bod i jednu příčku lepší. To bude zápas. V posledním kole Sparta vyhrála v České Lípě, zatímco Plzeň doma prohrála s Benagem.

I první vzájemný zápas v sezóně byl velmi vyrovnaný. Domácí Plzeň nakonec vyhrála 3:2.

Igor Vodecký (asistent trenéra AC Sparta Praha): „Čeká nás opět těžké střetnutí. Plzeň hraje běhavý a důrazný futsal. Očekávám bojovný zápas a myslím si, že rozhodnou maličkosti. Připravujeme se zodpovědně a jako každé klání chceme odvést maximum a vyhrát. Věřím, že to zvládneme.“

Petr Kučera (trenér SK Interobal Plzeň): „Spartu chceme a jedeme porazit. Věřím, že to bude výborný zápas, kterému bude bohužel chybět pouze důstojná návštěva.“

AC Sparta Praha – SK Interobal Plzeň (pátek 20:30, Aréna Sparta, živě CHANCE.cz)

Profil haly

Arena Sparta

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kapacita 2500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč mládež do 15ti let

Další aktuality

Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty!
Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty! 21.06.2017

První zajímavou posilu pražské Sparty na palubovce nenajdete. Po několika očekávaných přesunech na trase Benago - Sparta přichází opravdu zajímavá informace.

Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera
Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera 20.06.2017

Smlouva se společností CHANCE a.s. vypršela, a tak nejvyšší futsalová soutěž momentálně nemá generálního partnera. Prodloužení smlouvy na základě provázanosti FAČR s konkurenční Fortunou pochopitelně nebylo možné. V tuto chvíli však probíhají jednání. Pokud se do nich chcete se svou společností zapojit i vy, máte možnost.

Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu!
Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu! 16.06.2017

Další posila přichází do kádru plzeňského Interobalu. S týmem začne přípravu Jan Křemen, mládežnický reprezentant, který v minulé sezóně oblékal dres pražské Sparty.