Třinec je v tabulce předposlední s osmnácti body. Musí tedy Českou Lípu porazit, čímž by deváté Démony odsunul o bod za sebe. V posledním kole ani jeden z týmů neuspěl. Třinec prohrál na palubovce mistrovské Chrudimi, Démoni zase nestačili doma na Spartu.

Poprvé v sezóně se oba celky utkaly v České Lípě, kde se po výsledku 5:2 radoval Třinec.

Ondřej Kreželok (brankář SKP Ocel Třinec): „Zápas roku. Zápas o přežití. Pokud se chceme zachránit, musíme Lípu porazit. Venku jsme to zvládli a jsem přesvědčený, že to zvládneme i doma. Lípa toho po futsalové stránce příliš nepředvádí, proto se musíme soustředit hlavně na obranu protiútoků, kde je síla našeho soupeře. V posledních duelech s Mýtem i Chrudimí jsme si ukázali, že na to, abychom udrželi ligu, máme. Tréninky konečně mají úroveň i přes týden volna a tři body proto musí zůstat doma!“

Karel Kruliš (trenér Démonů Česká Lípa): „Je před námi velice těžké utkání, které hodně napoví o bytí či nebytí v nejvyšší soutěži. Do utkání jdeme s tím, že chceme Třinci vrátit porážku z naší palubovky a pevně věřím, že po dlouhé cestě budeme plně koncentrovaní na náš výkon, a z Třince si odvezeme body.“

SKP Ocel Třinec – Démoni Česká Lípa (pátek 20:00, SH Stars)

Profil haly

SH Stars

Více
Adresa Tyršova 275, Třinec
Kapacita 700
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič mládež, ženy a důchodci zdarma, permanentní vstupenky 400Kč

Další aktuality

Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou
Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou 23.11.2017

Futsalisté Chrudimi hostí v pátek od 20 hodin doma Litoměřice. Mohl to být celkem normální zápas, jenže Gardenline přivedl do týmu ex-chrudimského Radima Zárubu, který si odbyde premiéru v zeleném dresu právě v 11. kole 1. FUTSAL ligy. Zápas můžete sledovat živě na Tipsport.cz!

Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem
Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem 23.11.2017

1. FUTSAL liga má v pátek na programu poslední kolo první části sezony. Olympik v něm přivítá doma od 20 hodin Třinec, se kterým se bude prát o záchranu v nejvyšší soutěži.

Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem
Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem 23.11.2017

V 11. kole 1. FUTSAL ligy zajíždí Nejzbach do Ostravy, kde se v pátek utká s Jeseníkem. Gamaspol letos poprvé okouší chuť nejvyšší soutěže. Momentálně se nachází na devátém místě s pěti body. Nejzbach se zatím drží na čtvrtém místě s osmnácti body. Utkání začíná ve 20 hodin.