Třinec je v tabulce předposlední s osmnácti body. Musí tedy Českou Lípu porazit, čímž by deváté Démony odsunul o bod za sebe. V posledním kole ani jeden z týmů neuspěl. Třinec prohrál na palubovce mistrovské Chrudimi, Démoni zase nestačili doma na Spartu.

Poprvé v sezóně se oba celky utkaly v České Lípě, kde se po výsledku 5:2 radoval Třinec.

Ondřej Kreželok (brankář SKP Ocel Třinec): „Zápas roku. Zápas o přežití. Pokud se chceme zachránit, musíme Lípu porazit. Venku jsme to zvládli a jsem přesvědčený, že to zvládneme i doma. Lípa toho po futsalové stránce příliš nepředvádí, proto se musíme soustředit hlavně na obranu protiútoků, kde je síla našeho soupeře. V posledních duelech s Mýtem i Chrudimí jsme si ukázali, že na to, abychom udrželi ligu, máme. Tréninky konečně mají úroveň i přes týden volna a tři body proto musí zůstat doma!“

Karel Kruliš (trenér Démonů Česká Lípa): „Je před námi velice těžké utkání, které hodně napoví o bytí či nebytí v nejvyšší soutěži. Do utkání jdeme s tím, že chceme Třinci vrátit porážku z naší palubovky a pevně věřím, že po dlouhé cestě budeme plně koncentrovaní na náš výkon, a z Třince si odvezeme body.“

SKP Ocel Třinec – Démoni Česká Lípa (pátek 20:00, SH Stars)

Profil haly

SH Stars

Více
Adresa Tyršova 275, Třinec
Kapacita 700
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič mládež, ženy a důchodci zdarma, permanentní vstupenky 400Kč

Další aktuality

Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty!
Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty! 21.06.2017

První zajímavou posilu pražské Sparty na palubovce nenajdete. Po několika očekávaných přesunech na trase Benago - Sparta přichází opravdu zajímavá informace.

Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera
Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera 20.06.2017

Smlouva se společností CHANCE a.s. vypršela, a tak nejvyšší futsalová soutěž momentálně nemá generálního partnera. Prodloužení smlouvy na základě provázanosti FAČR s konkurenční Fortunou pochopitelně nebylo možné. V tuto chvíli však probíhají jednání. Pokud se do nich chcete se svou společností zapojit i vy, máte možnost.

Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu!
Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu! 16.06.2017

Další posila přichází do kádru plzeňského Interobalu. S týmem začne přípravu Jan Křemen, mládežnický reprezentant, který v minulé sezóně oblékal dres pražské Sparty.