Helas je momentálně se sedmadvaceti body na šestém místě. Sebevědomí mu posílila výhra v televizním derby, ve kterém Brněnští porazili Hodonín 5:2. Nejzbach je na tom hůř. Má o čtyři body méně než Helas a je na osmém místě tabulky. Hosté tedy potřebují vyhrát. Osmý nechce skončit nikdo. Helas se naopak může posunout vzhůru.

První vzájemný zápas vyhrál Helas na palubovce Nejzbachu 4:0. Domácí už budou bez reprezentanta Hrubého, který přestoupil do Chrudimi.

David Cupák (kapitán RK Helas Brno): „Čeká nás těžký soupeř, který bojuje o play off společně s námi. Mýto si bude chtít odvézt tři body a dotáhnout se na nás. Věřím, že když zopakujeme výkon z venkovního utkání v Hodoníně, pak můžeme získat důležité body. Bohužel nám odešel nejlepší hráč posledních zápasů Vítězslav Hrubý. Bude těžké nahradit jeho góly. K dispozici by měli být všichni hráči. Doufám, že tři body zůstanou v Brně.“

Libor Gerčák (brankář Nejzbachu Vysoké Mýto): „Kluci moc netrénovali, protože jsou pořád nemocní. Uvidíme na čtvrtečním tréninku, kolik bude lidí a jak poskládáme sestavu. Do Brna chceme jet bodovat, jelikož to v tabulce není nejrůžovější. Každý bod pro nás cenný.“

Rádio Krokodýl Helas Brno – Nejzbach Vysoké Mýto (pátek 19:30, SH Vodova)

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty!
Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty! 21.06.2017

První zajímavou posilu pražské Sparty na palubovce nenajdete. Po několika očekávaných přesunech na trase Benago - Sparta přichází opravdu zajímavá informace.

Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera
Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera 20.06.2017

Smlouva se společností CHANCE a.s. vypršela, a tak nejvyšší futsalová soutěž momentálně nemá generálního partnera. Prodloužení smlouvy na základě provázanosti FAČR s konkurenční Fortunou pochopitelně nebylo možné. V tuto chvíli však probíhají jednání. Pokud se do nich chcete se svou společností zapojit i vy, máte možnost.

Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu!
Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu! 16.06.2017

Další posila přichází do kádru plzeňského Interobalu. S týmem začne přípravu Jan Křemen, mládežnický reprezentant, který v minulé sezóně oblékal dres pražské Sparty.