Dvaadvacetiletý futsalista z Chocně si v české nejvyšší soutěži vyzkouší své třetí angažmá. Po působení v Nejzbachu Vysoké Mýto od roku 2015 zvedá svými výkony výsledky a umístění brněnského Krokodýla, nyní ho čeká znovu posun výše. Hráč, který v letošním ročníku nastřílel třináct branek a sedm asistencí, dohraje ročník ve východočeské Chrudimi!

Vítězslav Hrubý přišel do kádru obhájce titulu díky zájmu trenéra Felipe Condeho, který si kvalit člena širšího kádru české reprezentace je dostatečně vědom. „Hrubý je mladý hráč, který mě svými výkon upoutal. Stále se potřebuje hodně učit, nicméně technicky je na tom hodně dobře. Nyní je potřeba, aby se rychle začlenil do týmu a učil se od zkušenějších,“ popsal nejčerstvější akvizici chrudimského výběru trenér Felipe Conde.

Věřím, že zanedlouho se z něj stane skvělý futsalista, což záleží hlavně na jeho obětavosti. Právě proto se klub rozhodl přivést ho, nejen kvůli letošní sezóně, ale hlavně jako perspektivu do budoucna,“ dodal kouč ERA-PACKu.

Hrubý se v letošním ročníku prosadil i proti ERA-PACKu, vysokou porážku ale neodvrátil. Pikantní pro něj bude duel proti bývalému týmu, který se v chrudimské sportovní hale uskuteční 24. března.

Další aktuality

Týden návratů v Jeseníku! Univerzál Jan Daniel
Týden návratů v Jeseníku! Univerzál Jan Daniel 22.06.2017

V týdnu, kdy se Jeseník sejde k zahájení přípravy na novou sezonu, připravil klubový web krátký náhled na dění v klubu. Jakou cestou Gamaspol půjde, naznačuje již první příspěvek. Asi není tajemství, že stěhování Brazilců, Španělů nebo Rusů na sever Moravy nehrozí. Jednak je tady ekonomická situace klubu, ale především bude chtít vedení klubu ve své první prvoligové sezoně prodat dlouholetou práci s mládeží a bude spoléhat výlučně na své odchovance.

Trenér Brychta se rozhodl ve Slavii skončit
Trenér Brychta se rozhodl ve Slavii skončit 06.06.2017

Nejúspěšnější trenér sešívané historie ve Slavii končí, a klub bude muset hledat adekvátní náhradu. Ne, není to tak že bychom trenéra po prohraném finále vyhodili.

Trenér David Frič míří do Plzně
Trenér David Frič míří do Plzně 06.06.2017

Po sezóně CHANCE futsal ligy 2016/17 byl z pozice trenéra u futsalové Sparty Praha propuštěn David Frič. Dlouho se spekulovalo a řešilo do jakého týmu přijde a dnes Vám jako první přinášíme aktuální informaci. David Frič se na novou ligovou sezónu připojí na pozici trenéra k plzeňskému Interobalu.