Dvaadvacetiletý futsalista z Chocně si v české nejvyšší soutěži vyzkouší své třetí angažmá. Po působení v Nejzbachu Vysoké Mýto od roku 2015 zvedá svými výkony výsledky a umístění brněnského Krokodýla, nyní ho čeká znovu posun výše. Hráč, který v letošním ročníku nastřílel třináct branek a sedm asistencí, dohraje ročník ve východočeské Chrudimi!

Vítězslav Hrubý přišel do kádru obhájce titulu díky zájmu trenéra Felipe Condeho, který si kvalit člena širšího kádru české reprezentace je dostatečně vědom. „Hrubý je mladý hráč, který mě svými výkon upoutal. Stále se potřebuje hodně učit, nicméně technicky je na tom hodně dobře. Nyní je potřeba, aby se rychle začlenil do týmu a učil se od zkušenějších,“ popsal nejčerstvější akvizici chrudimského výběru trenér Felipe Conde.

Věřím, že zanedlouho se z něj stane skvělý futsalista, což záleží hlavně na jeho obětavosti. Právě proto se klub rozhodl přivést ho, nejen kvůli letošní sezóně, ale hlavně jako perspektivu do budoucna,“ dodal kouč ERA-PACKu.

Hrubý se v letošním ročníku prosadil i proti ERA-PACKu, vysokou porážku ale neodvrátil. Pikantní pro něj bude duel proti bývalému týmu, který se v chrudimské sportovní hale uskuteční 24. března.

Další aktuality

Radim Záruba se vrácí do Čech. Oblékne dres Gardenline
Radim Záruba se vrácí do Čech. Oblékne dres Gardenline 22.11.2017

V pátek v Chrudimi zakončí Litoměřice první polovinu letošního ročníku 1.FUTSAL ligy. Před tímto duelem vedení klubu přivádí obrovskou posilu. Zelenobílý dres obleče nejlepší český futsalista roku 2016 a zároveň adept na zisk stejného ocenění i za rok 2017 Radim Záruba. Ten do klubu přichází na přestup z ŠK Slovan Bratislava.

Vahala na hostování do Sparty
Vahala na hostování do Sparty 29.09.2017

Jednání mezi představiteli klubů dospělo k dohodě, díky které Ondřej Vahala přece jen oblékne dres Sparty.

Chrudimský tým posílil ukrajinský reprezentant Oleksandr Sorokin
Chrudimský tým posílil ukrajinský reprezentant Oleksandr Sorokin 28.09.2017

Ještě před východočeským derby přivítal třináctinásobný mistr z Chrudimi jednu zajímavou posilu. Útočné řady výběru Felipe Condeho posílil druhý hráč ukrajinské národnosti, k brankáři Litviněnkovi se z Lokomotivu Charkov připojí obávaný střelec Oleksandr Sorokin!