"Pepu jsem chtěl speciálně, protože u nás už loni hrál, a hrál uspěšně, zná většinu hráču a samozřejmě i můj styl práce. Měl jsem i jiné možnosti hráču, ale rozhodnutí pro Gabča jsem učinil už dříve. On i Pavel Šuba věděli o mém zájmu už dříve a jen se čekalo na potvrzení Mělníka jako vítěze druhé ligy. Touto cestu děkuji Pavlovi Šubovi za vstřícné jednání a vítám zpět Pepu Gabča, který by nám měl posílit ofenzívu ještě více," řekl pro klubový web benago.cz trenér Beni Simitči.

Další aktuality

Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou
Do Chrudimi míří Litoměřice i s Radimem Zárubou 23.11.2017

Futsalisté Chrudimi hostí v pátek od 20 hodin doma Litoměřice. Mohl to být celkem normální zápas, jenže Gardenline přivedl do týmu ex-chrudimského Radima Zárubu, který si odbyde premiéru v zeleném dresu právě v 11. kole 1. FUTSAL ligy. Zápas můžete sledovat živě na Tipsport.cz!

Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem
Záchranářský souboj: Olympik se střetne s Třincem 23.11.2017

1. FUTSAL liga má v pátek na programu poslední kolo první části sezony. Olympik v něm přivítá doma od 20 hodin Třinec, se kterým se bude prát o záchranu v nejvyšší soutěži.

Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem
Nejzbach čeká historicky první ligové utkání s Jeseníkem 23.11.2017

V 11. kole 1. FUTSAL ligy zajíždí Nejzbach do Ostravy, kde se v pátek utká s Jeseníkem. Gamaspol letos poprvé okouší chuť nejvyšší soutěže. Momentálně se nachází na devátém místě s pěti body. Nejzbach se zatím drží na čtvrtém místě s osmnácti body. Utkání začíná ve 20 hodin.