"Pepu jsem chtěl speciálně, protože u nás už loni hrál, a hrál uspěšně, zná většinu hráču a samozřejmě i můj styl práce. Měl jsem i jiné možnosti hráču, ale rozhodnutí pro Gabča jsem učinil už dříve. On i Pavel Šuba věděli o mém zájmu už dříve a jen se čekalo na potvrzení Mělníka jako vítěze druhé ligy. Touto cestu děkuji Pavlovi Šubovi za vstřícné jednání a vítám zpět Pepu Gabča, který by nám měl posílit ofenzívu ještě více," řekl pro klubový web benago.cz trenér Beni Simitči.

Další aktuality

Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty!
Jaromír Blažek marketingovým ředitelem Sparty! 21.06.2017

První zajímavou posilu pražské Sparty na palubovce nenajdete. Po několika očekávaných přesunech na trase Benago - Sparta přichází opravdu zajímavá informace.

Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera
Nejvyšší futsalová soutěž hledá generálního partnera 20.06.2017

Smlouva se společností CHANCE a.s. vypršela, a tak nejvyšší futsalová soutěž momentálně nemá generálního partnera. Prodloužení smlouvy na základě provázanosti FAČR s konkurenční Fortunou pochopitelně nebylo možné. V tuto chvíli však probíhají jednání. Pokud se do nich chcete se svou společností zapojit i vy, máte možnost.

Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu!
Reprezentant Jan Křemen hráčem Interobalu! 16.06.2017

Další posila přichází do kádru plzeňského Interobalu. S týmem začne přípravu Jan Křemen, mládežnický reprezentant, který v minulé sezóně oblékal dres pražské Sparty.